Про проведення І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

На виконання Указу Президента України «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика і з метою піднесення престижу української мови в Одеській державній академії будівництва і архітектури на кафедрі українознавства було проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови Конкурс було проведено 9 листопада 2018 р., в День української писемності і української мови. В ньому взяли участь студенти Архітектурно-художнього інституту, Будівельно-технологічного, Інституту гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії.

За результатами конкурсу переможцями стали студенти Архітектурно-художнього інституту ─ Кречун Л., Лазарєва К., Залогіна А.