Новини Новини

Новини

Центр доакадемічної освіти допомагає у підготовці до вступу у ЗВО

Центр доакадемічної освіти ОДАБА вже багато років допомагає у підготовці до вступу у ЗВО. Фахівці центру готують майбутніх абітурієнтів до ЗНО з 6 дисциплін і вступного творчого конкурсу (рисунок, архітектурна композиція та живопис).

Новини

Конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустрії»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустрії», проведення якої передбачено 7-8 квітня 2022 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Новини

17 січня відбудеться відкрита онлайн зустріч з експертною групою

Запрошуємо усіх бажаючих на відкриту он-лайн зустріч з експертною групою під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Транспортні технології на автомобільному транспорті»

Новини

З 13 по 17 грудня викладачі кафедри соціальних наук Політехніки у м. Пожега здійснили академічну мобільність

З 13 по 17 грудня 2021 р. викладачі кафедри соціальних наук Політехніки у м. Пожега (Хорватія) Крістіан Джокіч та Боян Радишич здійснили академічну мобільність на базі Інституту бізнесу та інформаційних технологій Одеською державною академією будівництва та архітектури за проектом ЄС Erasmus+КА1.

Новини

8-10 грудня студентка АХІ взяла участь у ХІ Міжнародній інтернет-конференції молодих учених і студентів

Студентка архітектурно-художнього інституту Леоненко Марія взяла участь у ХІ Міжнародній інтернет-конференції молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання – 2021.