"Велосотка" В ОДАБА

Понад 1900 велосипедистів - професіоналів і любителів зібралися 6.04.2019 на старті знаменитої "велосотки" в парку Т. Шевченка.

Колона виявилася настільки довгою, що при офіційному старті о 10:30 останній велосипедист зміг виїхати тільки о 10:50.

Ми вирішили підтримати і подякувати наших викладачів, які прийшли взяти участь у такому масштабному заході: Арсірія А.Н. кафедра Металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій, Бичова І.К. кафедра Технологій будівельного виробництва, Борденюк-Кравцову А.І. кафедра Фізичного виховання та спорту, Шиляєва А.С кафедра Будівельної механіки, Малахова В.В. кафедра Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд, Москалюка А.Ю. кафедра Менеджменту та маркетингу ; студентів Рудяка Романа ПГС-352, Желясков Віктора ПГС-352; а так же нашого майбутнього абітурієнта Пущина Родіона учня 10-го класу Одеського юридичного ліцею.

Головне, що всі вони з подолання 100-км дистанції стали переможцями!