Збірка студентських наукових праць за 2018/19 навчальний рік

Шановні студенти, аспіранти і викладачі академії.

Публікуємо електронну версію  збірка студентських наукових праць за 2018/19 навчальний рік.
У Збірці вміщено результати студентської наукової роботи, яка проводилася у 2018/19 навчальному році на кафедрах Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Статті присвячені різнім аспектам архітектури, містобудування,  будівництва промислових та цивільних споруд, гідротехнічних споруд, будівельного матеріалознавства, інженерного захисту територій, питанням кондиціювання, опалення і вентиляції споруд, образотворчого мистецтва тощо.

Збірку видано з нагоди проведення конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Нові матеріали і технології у будівництві», пленарне засідання якої буде проходити  28 травня (вівторок) з 13:10 в аудиторії а-360.