Конкурс «Розумним Бути Модно» на здобуття грантів на оплату навчання

Доводимо до відома студентів Одеської державної академії будівництва та архітектури (ОДАБА) про проведення всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. До участі запрошуємо долучитись студентів та абітурієнтів Одеської державної академії будівництва та архітектури (ОДАБА). Конкурсантами за власним бажанням можуть стати здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання, контрактної та державної основи, всіх курсів та факультетів.

Проведення конкурсу «Розумним Бути Модно» ініційоване міжнародною компанією «Open Media Group» за партнерства:

• likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Конкурсантам пропонується провести невелике дослідження на задану тематику та написати есе на основі проведеної роботи. Головна тема дослідження:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкурсантам пропонується на власний розсуд визначити актуальне питання до розгляду, яке б відповідало заданій тематиці. Дослідження рекомендується проводити по одному або декільком галузевим напрямам:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Основна ідея конкурсу полягає в індивідуальному вираженні думок конкурсантами щодо проблем та шляхів їх подолання, покращення ситуації за конкретними напрямами та в країні в цілому. Опрацьоване дослідження має буте оформлене в вигляді есе. Конкурсант має чітко описати суть питання. Потрібно в довільній формі але аргументовано розглянути шляхи подолання, рішення, вдосконалення. В роботі має бути присутній висновок, що коротко підсумовує зміст праці.

Одна із важливих вимог до робіт – самостійне опрацювання матеріалу та висловлення індивідуального бачення питання чи проблематики. Тому:

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Проведене дослідження має бути викладене в електронному форматі .doc. Рекомендований обсяг роботи складає 1-30 аркушів A4. При написанні використовувати шрифт 14 Times New Roman.

Детальніша інформація щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - за посиланням.

Виконані роботи направляються на оцінювання на електронну адресу education@likar.info, зі вказівкою у темі повідомлення «На Конкурс».

Оцінювання здійснюватиме незалежне журі. Автори переможних робіт отримують гранти на оплату навчання.

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Вимоги до конкурсних робіт