Виставка творчих робіт викладачів кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки АХІ ОДАБА 15.10.2019 р.

15.10.2019 р. відкрилася виставка творчих робіт викладачів кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури у приміщенні реабілітаційного центра ім. Б. Литвака «Будинок з янголом».

Експозиція присвячена пленерним враженням, творчим пошукам викладачів поза межею навчального процесу, у відпустці. Представлені різноманітні роботи в техніці олійного живопису, акварелі та суто графічних матеріалів (олівець, лінер, пастель і т.ін.). Яскраві зразки пейзажів, натюрмортів присутні у творчому доробку кожного викладача оскільки ця тематика є базовою для академічної підготовки майбутніх архітекторів.

Формування художньої культури архітекторів є запорукою успішного працевлаштування та подальшого творчого розвитку у різноманітних аспектах архітектурного проектування та дизайну.

На виставці представлені роботи: доц. Григор’євої В.Б. (зав. каф. рисунка, живопису та арх. графіки), доц. Карпової С.М., доц. Білгородської О.Є., доц. Кубриш Н.Р., ст. викл. Корінька В.В., асис. Коріньок Р.М., ст. викл. Міхової Л.М., ст. викл. Прохорец І.М., ст. викл. Самойлової О.М., ст. викл. Коншиної О.М., ст. викл. Михайленко Е.В., асис. Крутоголова А.Д., асис. Кучеренко К.П., асис. Олешко Л.І.

На кафедрі працюють 5 членів Одеської спілки художників України: доц. Кубриш Н.Р., ст. викл. Коріньок В.В., асис. Коріньок Р.М., доц. Білгородська О.Є., ст. викл. Споденюк С.І. та доц. Перепелиця О.В. (член Спілки дизайнерів України).

Багаторічна співпраця та співдружність нашої кафедри та реабілітаційним центром ім. Б. Литвака «Будинок з янголом» успішно розвиваються та мають своє продовження в інших видах творчої та суспільної діяльності.