Участь студентів у заходах аварійної безпеки у РП ОДЕСАГАЗ

В рамках співпраці Одеської державної академії архітектури та будівництва з ВАТ Одесагаз, 24 жовтня 2019 року студенти освітньої програми Теплогазапостачання та вентиляції (бакалаври та магістри), прийняли участь в заході Аварійної служби в навчальному містечку підприємства розташованого на газорозподільчої станції центрального та приморського районів м. Одеси.

В ході навчань студенти спостерігали за ліквідуванням умовної пожежі на газопроводі низького тиску, а також змогли бачити відпрацьовані дії оперативного персоналу газотранспортного підрозділу з аварійної зупинки. Для проведення тренувань були задіяні спеціальна техніка міста, підрозділи МНС і скора медична служба.

Метою даного заходу було відпрацювання практичних навичок газовиків в разі аварійної зупинки роботи розподільчого пункту через пожежу, а також визначення місця підземної аварії газопроводу за допомогою газоаналізатора.