ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Зображення ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 2019

21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи, на честь початку Помаранчевої революції та Революції гідності. Щороку в академії на це свято проходять урочисті заходи, проводяться наукові студентські конференції до значимої події. 20 листопада 2019 р., напередодні свята, кафедра українознавства та завідувач музею Одеської державної академії будівництва та архітектури (к.і.н., доц.  Макушина Г.І.) провели студентську наукову конференцію, присвячену подіям Революції гідності.

Студенти Д. Богаченко, Л. Козман та А. Ковтун (група МО-158)  розкрили хід основних етапів Революції гідності. Студенти В. Степанкова, С. Козинська, Д. Добридень (група ЄП-164) розкрили тему: «Портрети Т. Шевченка на Майдані». Біографії учасників подій Революції гідності, які ввійшли до складу «Небесної сотні» пригадали студенти В. Трандафир, Ю. Шуткевич (група ЗтК-121) та К. Сокол (група МО-158).