Студентська онлайн конференція «Італійський слід в архітектурі м. Одеси», присвячена 90-річчю Одеської державної академії будівництва та архітектури

Кафедрою українознавства 5 листопада 2020 р. була проведена студентська онлайн конференція «Італійський слід в архітектурі м. Одеси», присвячена 90-річчю Одеської державної академії будівництва та архітектури. У конференції взяли участь студенти 2 курсу архітектурно-художнього інституту. Модератор засідання – асистент кафедри українознавства К.А. Гришина. Студентами були продемонстровано презентації з історії архітектури Одеси, зокрема італійських архітекторів, обговорювалися питання збереження історичних пам'яток м. Одеси.