Зображення 8 квітня в ОДАБА відбулася 50 ювілейна шкільна олімпіада з креслення серед школярів.  2012
Академія провела 50-ту міську олімпіаду з креслення серед школярів
  Традиційно у проведенні олімпіади взяли участь ректор академії д.т.н професор, заслужений діяч науки і техніки України Дорофєєв В.С., перший проректор д.т.н. професор Клименко Є.В., проректор з науково педагогічної роботи Ковров А.В., а також викладачі кафедри нарисної геометрії під керівництвом її завідуючого д.т.н. Джугуряна Т.Г.
  Підсумки підведенні вже 12 квітня. При підведенні підсумків оцінювались усі виконанні завдання, які поділялись на дві групи: перша - типові завдання, а основі яких лежить побудова 3-х проекцій та аксонометрія, друга - це завдання на кмітливість, нестандартне мислення, логіку тощо.
 В рамках олімпіади відбулася прес-конференція з представниками шкіл-учасників. Переможців було нагороджено цінними подарунками та грамотами.
Переможці:
Молодші (5-8 класи)
1. Юмашев О.А.
2. Диков О.С.
3. Коваленко Є.А.
4. Малецький Є.О
5. Піщанський В.О.
6. Любинська А.
 7. Павленко К.
Старші (9-11 класи)
1. Тонкус М.С.
2. Уманенко Д.В.
3. Церковнюк Д.А.
4. Григорян А.І.
5. Маринов І.К.
6. Шалан А.В.
 7. Бузник Р.Є.
 Вчителі: Мотрічко Л.В., Паєвський Л.Й., Вовк Л.В., Макруха В.Г., Талаш В.Г., Костюк Л.Н., Мієва С.А., Доля С.С., Марущенко Л.А., Фінько Є.М., Павлишина Г.М.
Академія щиро вітає переможців та сподівається побачити цю талановиту молодь серед своїх студентів.

Також висловлюємо подяку нашим студентам-організаторам: Бойчук М., Шевчук Л., Кравчик В., Гончарук О., Єждін- ЗтК 108; Кульчицька О., Коломієць Н., Висоцький Г., Ніколаєв Я., Албул П.-ЗтК 109.
Голова журі олімпіади к.т.н.,доц. О.В. Вікторов