ОДАБА прийняла участь у заході: Erasmus International Staff Week, у межах реалізації проекта ЄС Erasmus+ KA1

Проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н., проф. Ажаман Ірина Анатоліївна та к.е.н., доцент кафедри економіки та підприємництва, начальника відділу міжнародних зв‘язків Пандас Анастасія Валеріївна прийняли участь у заході: Erasmus International Staff Week, у межах реалізації проекта ЄС Erasmus+ KA1 з Josip Juraj Strossmayer University of Osijek м. Пожега, Хорватія.

Захід був організований за участю представників з партнерських університетів Албанії, Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Грузія, Молдови, України, Танзанії.

У рамках візиту відбулася серія лекцій для студентів Факультету туризму та розвитку сільських територій, а також ознайомлення з академічними можливостями міжвузівської співпраці та особливостями навчального процесу на факультеті.