З 30.06.2024 р. по 07.07.2024 р. була здійснена академічна мобільність

Зображення З 30.06.2024 р. по 07.07.2024 р. була здійснена академічна мобільність  2024
З 30.06.2024 р. по 07.07.2024 р. була здійснена академічна мобільність доцента кафедри залізобетонних конструкцій і транспортних споруд, к.т.н. ЧЕРНЄВОЇ Олени Станіславівни у Словацькому технологічному університеті [STU] м. Братислава, Словаччина у межах програми Erasmus+ International Credit Mobility Programme (ICM) KA1.

За час мобільності було проведено порівняння навчальних програм, ознайомлення з методологією викладання технічних дисциплін, піднімались питання особливостей навчання студентів з фізичними вадами.

Вивчено досвід використання сучасних програм для розрахунків і моделювання у сфері інженерії та будівництва. Прийнято участь у інспекції моста та отримано досвід залучення студентів до проведення натурних обстежень мостових споруд.

Як результат були намічені подальші можливості співпраці між ОДАБА та STU: проведення навчальних заходів, конференцій, наукових досліджень, розробки спільних освітніх та інноваційних дослідницьких проєктів.