Архітектурно-художній інститут


Професії випускників:

 

   - архітектор;
   - ландшафтний архітектор;
   - архітектор-містобудувальник;
   - архітектор-реставратор;
   - дизайнер архітектурного середовища;
   - художник-графік;
   - художник-живописець;
   - художник-ілюстратор;
   - художник-оформлювач інтер′єру.
 
 
 
 
 
 
 
Директор інституту Уреньов В.П.

 
Ніщо так не вражає та не виражає характер, або атмосферу міста, як архітектурні споруди, які стають візитною карткою країни. У сучасному інноваційному світі, професії пов’язані з архітектурою та містобудуванням є одними з популярних та високооплачуваних спеціалізацій, в яких поєднуються дизайнерський талант, мистецьке бачення, аналітичний склад розуму, самоорганізація, відповідальність.
 
Також, дані професії покликані створювати комфортні умови для проживання, роботи або відпочинку людей, та втілювати в життя стилістичні концепти будівель, які гармонійно виглядали б з іншою міською інфраструктурою.
 
Вибір «архітектурно-художнього ремесла» для навчання, та ще й в одному з кращих вишів Півдня України, - свідомо мудрий крок назустріч стабільній професійній діяльності в майбутньому.

 Одеській Архітектурній школі понад 50 років.

 

Випускники Одеської державної академії будівництва та архітектури є конкурентоздатними у формуванні і розвитку сучасної архітектури в Україні  та в інших країнах. Очолює Навчально-науковий Архітектурно-художній інститут Уреньов Валерій Павлович – заслужений архітектор України, академік Міжнародної академії архітектури, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри Архітектури будівель і споруд.

Ми пишаємось нашими випускниками.
 
Бєліков Юрій Володимирович, керівник фірми «Бельэтаж», яка займається проектуванням житлових будівель, торгових центрів, котеджів та ін. Під його керівництвом  збудований житловий дім «Белый парус».

 

Мержиєвська Наталія Юріївна працює головним архітектором фірми «Будпроект група» та головним архітектором проектів. Під керівництвом Мержиєвської Н.Ю. була здійснена реставрація готелю «Бристоль».

 

Богомолов Анатолій Євгенович працює головним архітектором  проектів в архітектурних бюро по проектуванню будівель торгівлі, готельних комплексів.

 

Маша Філатова – партнер проектної компанії «Норман Foster та партнери», яка займається проектами по всьому світі.

 

Євгенія Позігун – партнер  «майстерні Захи Хадід». Очолює компанію Патрик Шумахер.

 

Штербуль Наталія Анатоліївна виконала проект реставрації Одеського національного оперного театру.

 

Свейда Артур Янович - під його керівництвом збудований торговий центр Європа.

 

Повстанюк Михайло Григорович, Повстанюк Дмитро Михайлович, Повстанюк Михайло Михайлович – під керівництвом династії цих архітекторів виконана  реконструкція готелю «Большая Московская».

 

Уреньов Валерій Павлович – під його керівництвом збудована 5-ти поверхова житлова будівля у пров. Матросова, торгово-розважальний центр «Юбилейный» на вул. Дерибасівській, житлова будівля з магазином «Спорттовары» на вул. Преображенській.

 

Глінін Юрій Анатолійович – під його керівництвом збудований торговий центр «Остров»

 

Ще під час навчання студенти Навчально-наукового Архітектурно-художнього інституту мають можливість користуватися актуальною літературою в академічній та спеціалізованій бібліотеках, а у навчальному процесі особливу увагу провідні викладачі приділяють архітектурному проектуванню, використанню сучасних комп’ютерних програм (Autodesk Revit; Autodesk 3D’s MAX + corona renderer; Graphisoft Archicad; Autodesk autocad).  З метою конкурентоспроможної професійної підготовки майбутніх фахівців аудиторії обладнані сучасними технічними засобами; є лабораторія комп'ютерних технологій в архітектурному проектуванні та лабораторія архітектурного моделювання;, а також науково-методичний центр, виставкова зала й архітектурне кафе.

 

Вибір професії є найважливішим рішенням кожної людини, який впливає на подальше коло спілкування, та стиль життя в цілому. Архітектурна-художня сфера популярна в сучасному світі та має точки зіткнення практично з кожним видом професійної діяльності.
 
Тому, актуальна вона буде для студентів, які добре розбираються в технічних науках, але, при цьому, мають творчі та організаційними задатками.