Презентація міжнародної діяльності ОДАБА та програми ЄС Еразмус+

5/12/19 в ОДАБА відбулася презентація міжнародної діяльності ОДАБА та програми ЄС Еразмус+.

Студенти дізналися о ключових напрямках міжнародної діяльності в академії, а також можливих варіантах навчання у зарубіжних ЗВО-партнерах. Існує кілька варіантів навчання: програми академічної мобільності та програми навчання з отриманням подвійного диплому.

Також студенти-учасники програми Erasmus+ та Mevlana поділилися досвітом участі в проектах, а саме Аліна Довгуля, студентка 6 курсу та Уля Мамедли, студентка 4 курсу, яка приїхала до ОДАБА з університету Акденіз (Анталія) по програмі Mevlana та здійснює академічну мобільність у трьох місячний період.

Слід зазначити, що академічна мобільність - це можливість навчатися в закордонних університетах, від семестру до двох семестрів, не перериваючи свого навчання в Академії. При цьому студент отримує стипендію, що покриває всі витрати на час реалізації гранту.

Заклади вищої освіти-партнери ОДАБА в рамках програми Erasmus + КA107

• Політехнічний університет Валенсії (Іспанія)
  • Університет Рієка (Хорватія)
  • Політехніка в м. Пожега (Хорватія)
  • Університет Північ (Хорватія)
  • Університет Пітешті (Румунія)
  • Університет науки і техніки в м. Бидгощ (Польща)
  • Державна вища школа технологій і економіки ім. Б. Маркевича (Польща)
  • Університет Західної Аттіки (Греція)
  • Технічний університет імені Георге Асачі в  м. Ясси (Румунія)

У програмах академічної мобільності варто брати участь, тому що це велика можливість для розвитку і звичайно ж нагода подорожувати.

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародних зв’язків