Новини

Новини

Програма і збірник тез конференції "Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій&qu

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції "Структуроутворення та руйнування композиційних будівельних матеріалів та конструкцій". Пленарне засідання відбудеться 27 квітня 2023 р. (четвер)

Новини

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у плануванні територій»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі IV міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології у плануванні територій», проведення якої передбачено 05-07 жовтня 2023 р.

Новини

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Управління проектами: проектний підхідв сучасному менеджменті»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі XIV Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», проведення якої передбачено 19-20 жовтня 2023 р.

Новини

Академічна мобільність в Жешувському політехнічному університеті

Нещодавно була здійснена академічна мобільність у рамках програми ЄС Erasmus+KA1 старшим викладачем кафедри геодезії та землеустрою Інституту бізнесу та інформаційних технологій Шаргар Оленою Миколаївною.

Новини

Програма конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустрії»

Запрошуємо вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених  «Фізичні основи сучасних технологій в будівельній індустрії», яка відбудеться 6 квітня 2023 р.