Новини

Новини

студенти Інституту бізнесу та інформаційних технологій, що проходять академічну мобільність в Університеті Пітешти (Румунія)

Наші Еразмус+ студенти Інституту бізнесу та інформаційних технологій, що проходять академічну мобільність в Університеті Пітешти (Румунія) прийняли участь та отримали перемогу у заході «Treasure hunt» від Erasmus Student Network Pitesti

Новини

Студентки архітектурно-художнього інституту стали фіналістами конкурсу Rebuild Ukraine Hackathon.

Студентки 3-го курсу архітектурно-художнього інституту нашої академії БАБЕНЦОВА Орина, ВЕРБОВЕЦЬКА Віталіна, КУРІЛОВИЧ Катерина,  СЛІПЧЕНКО Валерія взяли участь у Rebuild Ukraine Hackathon.

Новини

Співпраця ОДАБА та Університету Пітешті (UPIT), м. Пітешті, Румунія.

Починаючи з 2018 року триває плідна співпраця ОДАБА та Університету Пітешті (UPIT), м. Пітешті, Румунія. У межах співпраці ведеться системна наукова робота, організовано спільні конференції:

Новини

Департаментом кіберполіції створено та підтримується проєкт «МРІЯ»

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою надання гідної відсічі ворогу у кіберпросторі та підняття духу населення Департаментом кіберполіції створено та підтримується проєкт «МРІЯ».

Новини

Відкрито конкурс для здобувачів (3-4 курс або магістри)

Відкрито конкурс для здобувачів (3-4 курс або магістри) напрямку навчання містобудування, архітектура (а також суміжні спеціальності), які перебувають в Україні, для здійснення академічної мобільності з можливістю отримати стипендію.

Новини

105-та річниця бою під Крутами. Інформаційні матеріали до Дня пам"яті Героїв Крут–2023

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Новини

Науково-технічна конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного за

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V всеукраїнської науково-технічної конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту», яка відбудеться 4-5 травня 2023 р.