Новини

З 1 по 30 листопада відбудеться Конкурс дизайн – проектів буфетів та їдалень академії

В фойє головного корпусу академії відбувається огляд-конкурс на кращий дизайн – проект. Запрошуємо студентську молодь прийняти участь в визначенні кращого проекту.

Новини

13 – 14 грудня відбудеться науково-практична конференція Управління проектами в умовах транзитивної економіки

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь в роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами в умовах транзитивної економіки»

Новини

Запрошуємо на міжнародну науково - технічну конференцію «Проблеми теорії та практики будівельних конструкцій»

16-17 квітня 2013 г.состоітся конференція «Проблеми теорії та практики будівельних конструкцій», присвячена 100-річчю від дня народження професора І.Є. Прокоповича.

Новини

Відбулася поїздка студентів і активістів академії в дитячий будинок на День Святого Миколая

Дуже хотілося в це світле свято подарувати діткам трішки добра, тепла і світла.  Вийшов невеликий концерт та солодкі подарунки від студентів і активістів профкому студентів ОДАБА.