Конкурс на проходження навчання за проектом академічної мобільності (Erasmus+ KA1)

Відкрито конкурс на проходження навчання за проектом академічної мобільності (Erasmus+ KA1) в Політехнічному університеті Universitat Politècnica de València (м. Валенсія, Іспанія)
Термін навчання: 1 семестр 2020-21 н.р.
У конкурсі можуть прийняти участь студенти 2 та 3 курсу, денної форми навчання, Інженерно-будівельного інституту. Рівень знання англійської мови не нижче В1.

Для участi у конкурсі необхідно підготувати наступні документи:
  • Мотиваційний лист
  • Виписка з оцінками за останній семестр
  • Curriculum Vitae (Europass form)
Curriculum Vitae повинно бути підготовлене у формі Europass відповідно до інструкцій та шаблонів, доступних на: https://europass.cedefop.europa.eu/documen…/curriculum-vitae

Всі документи, що подаються, повинні бути на англійській мові.
Документи необхідно надіслати одним документом .pdf на електронну адресу intercom@ogasa.org.ua, або надати у паперовому виді у відділ міжнародних зв’язків ОДАБА (корпус ГС, 1 поверх)
Термiн подачi документiв до 12/02/2020

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародних зв’язків