Зображення Студентська онлайн наукова конференція, присвячена 150-річчю від дня народження Адольфа Мінкуса 2020
СТУДЕНТСЬКА ОНЛАЙН НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА 150-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
 АДОЛЬФА МІНКУСА

12 листопада 2020 р. в музеї Одеської державної академії будівництва та архітектури відбулася онлайн студентська наукова конференція, присвячена 150-річчю від дня народження Адольфа Мінкуса.

Модератор конференції – к.і.н., доцент кафедри українознавства Г. І. Макушина. У конференції взяли участь студенти І курсу Навчально-наукового інституту бізнесу та інформаційних технологій. Студенти А. Войтенков, А. Задорожна, Ю. Пак, Д. Андрієвська, Д. Татарчук розкрили сторінки біографії Адольфа Борисовича, дослідили історію будівель і споруд, побудованих за його проектами у місті Одесі та у місті Києві. Архітектор вважається однією з найбільш видатних особистостей в історії пізнього одеського історизму, модерну та довоєнної радянської архітектури.