ІІ студентська наукова онлайн конференція до Дня української писемності та мови

«УКРАЇНСЬКА ПИСЕМНІСТЬ І МОВА:ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ»
ІІ студентська наукова онлайн конференція
 до Дня української писемності та мови
12 листопада 2020 р.

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.12 листопада 2020 р. пройшла ІІ студентська наукова онлайн конференція «Українська писемність і мова: історія та сучасність» до Дня української писемності та мови. Організатором конференції виступила кафедра українознавства. З вітальним словом виступила завідувач кафедри українознавства д. і. н., проф. Цубенко В. Л.
Засідання було розпочато доповіддю-презентацією студентки 1 курсу архітектурно-художнього інституту: Топор Олександра на тему: «Історія української писемності». Далі з науковими доповідями-презентаціями виступили студенти (Ягольницька О. «Мови чарівної голос», Романець Ю. «Нова редакція українського правопису», Аніськіна А. «Роль української мови в Інтернеті», Журавльова А. і Мізгіна            В. «Іван Котляревський – зачинатель нової української мови та літератури», Сегнітова О. «Життя та творчість Івана Карпенко-Карого», Свиридова С. «Ліна Костенко: гармонія крізь тугу дисонансів», Дробот О. «Олександр Михед «Бачити щоб бути побаченим», Сита В. «Настасья Милевська. Натхнення для творчості» та ін.). Змістовні доповіді-презентації, які визначили найкращих популяризаторів українського слова, сучасних діячів та письменників, ще раз підкреслили, що мова – один із найважливіших ідентифікаторів державності.
Модераторами ІІ студентської наукової онлайн конференції виступили старші викладачі кафедри українознавства Змінчак Н.М. та Чаєнкова О.К.

За результатами засідання головою наукового комітету завідувачем кафедри українознавства, д. і. н., проф. Цубенко В. Л. було підведено підсумки роботи конференції.