Новини Новини

Новини

Оголошення про відкриту зустріч. Посилання на зустріч.

Запрошуємо усіх бажаючих на відкриту он-лайн зустріч з експертною групою під час проведення дистанційної акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Архітектура та містобудування» (третій рівень вищої освіти) з використанням технічних засобів відеозв’язку.

Новини

Міжнародний науковий семінар «Моделювання та оптимізація будівельних композитів»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі міжнародного наукового семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів», проведення якої передбачено 18-19 листопада 2021 р

Новини

Проект ОДАБА та ПДАБА здобув перемогу у програмі «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна»

Проект Одеської державної академії будівництва та архітектури та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури здобув перемогу у програмі «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна», що фінансується Британською Радою та Європейським Союзом

Новини

Програма науково-практичної Інтернет-конференції «Розвиток маркетингової діяльності в умовах економічної глобалізації»

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі ХIІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції фахівців, магістрантів, аспірантів та науковців, яка відбудеться 9-10 червня 2021 р.

Новини

Програма науково-технічної конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини», проведення якої передбачено 10-12 червня 2021 р.