Новини Новини

Новини

Програма міжнародної конференції «Моделювання та оптимізація будівельних композитів (Семінар МОБК)»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі міжнародного семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів», який відбудеться 18-19 листопада 2021 року в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

17 листопада в ОДАБА відбудеться відкриття Міжнародної пересувної виставки

Новини

Набір на магістерську програму у Національній вищий школі архітектури у м. Марсель

Відкрито набір на магістерську програму у Національній вищий школі архітектури у м. Марсель [Франція], з можливістю отримання диплому, для студентів другого (магiстерського) рiвня.

Новини

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Управління проектами...

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХIІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Управління проектами: проектний підхід в сучасному менеджменті», яка відбудеться 21-22 жовтня 2021 р.