Новини Новини

Новини

Відбулася онлайн зустріч з викладачем Кишинівського державного педагогічного університету

30.03.21 пройшла онлайн зустріч з викладачем кафедри мистецтвознавства, графіки та методології викладання Кишинівського державного педагогічного університету ім. Іона Крянге Херцем Валеріу

Новини

Міжнародний симпозіум "Сучасні підходи та нові тенденції у соціальних науках"

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

25 березня 2021 р. викладачами кафедри українознавства в музеї Одеської державної академії будівництва та архітектури була проведена науково-літературна студентська конференція, присвячена Всесвітньому Дню Поезії.

Pangram – 2020-2021

В Одеській державній академії будівництва та архітектури з 22.02.2021 по 15.03.2021 проходив І тур V міжнародного студентського конкурсу зі шрифту і каліграфії Pangram – 2020-2021

Запрошуємо на відкриту лекцію з Інесою Лаур

Запрошуємо на відкриту лекцію з Інесою Лаур, яка проводить дослідження на базі Інституту бізнесу та інформаційних технологій Одеської державної академії будівництва та архітектури по програмi Visby - стипендіальна програма Шведського інституту

Новини

Запрошуємо взяти участь на X-Міжнародному Фестивалі архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії. Фестиваль пройде 15-16 квітня 2021 року в онлайн форматі.

Новини

Студенти академії взяли участь у  Всеукраїнській науковій онлайн-конференції

Студенти архітектурно-художнього інституту взяли участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ТА СВІТОВІЙ ІСТОРІЇ: СУЧАСНИЙ НАУКОВИЙ І ОСВІТНІЙ ДИСКУРС»