Студентки архітектурно-художнього інституту стали фіналістами конкурсу Rebuild Ukraine Hackathon.

Студентки 3-го курсу архітектурно-художнього інституту нашої академії БАБЕНЦОВА Орина, ВЕРБОВЕЦЬКА Віталіна, КУРІЛОВИЧ Катерина,  СЛІПЧЕНКО Валерія взяли участь у Rebuild Ukraine Hackathon.

Це конкурс на визначення найкращих проектів/технологічних рішень, ідея яких базується на пошуку ідей та інноваційних винаходів, які будуть допомагати Україні в післявоєнній відбудові.

Організаторами конкурсу виступали канадська архітектурна компанія WZMH  Architects, а також UA ITHub за підтримки Посольства України в Канаді та Міністерства освіти та науки України.

Наші студентки вийшли у фінал, де були представлені топ-10 переможців, і зайняли у фіналі 7-ме місце. Всього у конкурсі приймали участь 40 команд - це більше 150 студентів з різних університетів нашої країни архітектурного та IT- профілю.

Вітаємо наших переможців!

КУРІЛОВИЧ Катерина