15 грудня 2022 р. відбулася відкрита виставка студентських робіт в м. Флоренція, Італія

15 грудня 2022 р. відбулася відкрита виставка студентських робіт
в м. Флоренція, Італія
    За сприянню професора Стефано Берточчі, колектива кафедри архітектури Університету Флоренції та Єксарьової Н.М. і Єксарьова В.А. викладачі кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки АХІ ОДАБА підготували 30 рисунків студентів Архітектурно-художнього інституту, які виконувалися під час занять на кафедрі рисунка, живопису та архітектурної графіки.
          Під керівництвом викладачів кафедри на художній практиці студенти опановують загальні закони композиції та графічної культури на прикладі зразків історичної архітектури. Вивчення культурної спадщини нашого міста та її архітектурних пам'яток сприяє подальшому формуванню творчих здібностей майбутніх архітекторів.