Новини

Конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Фізичні процеси в енергетиці, екології та будівництві»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі IІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених  «Фізичні процеси в енергетиці, екології та будівництві», проведення якої передбачено 9–10 квітня 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Новини

Академічна мобільність до Університету Рієки (Хорватія)

З 9 по 24 грудня 2019 року в Університет Рієки (Хорватiя) на факультет Цивільної інженерії відбулась мобільність проректора з НПР, доцента кафедри технології будівельного виробництва Попова Олега Олександровича.

35-а відкрита Олімпіада з нарисної геометрії

27 листопада 2019 р. на кафедрі нарисної геометрії та інженерної графіки відбулась 35-а  традиційна відкрита Олімпіада з нарисної геометрії серед студентів-першокурсників провідних закладів освіти м. Одеси

Новини

Лекція - інструктаж, щодо дотримання правил протипожежної безпеки в приміщенні та на території академії

В Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшла лекція - інструктаж щодо дотримання правил протипожежної безпеки в приміщенні та на території академії, яку провели співробітники Одеського міського управління ГУ ДМС України в Одеській області Трифонов І.А. та Дячук А.В.