До дня писемності

8 листопада розпочала роботу студентська наукова конференція «Українська писемність і мова: історія та сучасність» до Дня української писемності та мови. Організатором конференції виступила кафедра українознавства.

Новини

Тренінг "Впровадження принципів інклюзивної вищої освіти в освітній процес: соціальна та демократична необхідність"

5 листопада в Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшов тренінг "Впровадження принципів інклюзивної вищої освіти в освітній процес: соціальна та демократична необхідність".

Новини

5 листопада 2019 року відбудеться "Workshop: Впровадження принципів інклюзивної вищої освіти в освітній процес: соціальна та демократична необхідність"

Театральний жовтень

Театр – це найкращий спосіб прилучення до прекрасного, одна з ефективних форм естетичного виховання й формування всебічно й гармонійно розвиненої особистості.