Реалізація проекту ERASMUS+ KA1 з Університетом Північ

Завдяки тому, що Європейський союз (ЄС) надає можливість співробітникам закладів вищої освіти України брати участь у програмі Erasmus+, яка підтримує заходи і мобільність в галузі освіти і професійного навчання.

Новини

Як проходила міжнародна наукова конференція (семінар) «Моделювання та оптимізація будівельних композитів»

21-22 листопада 2019 року на базі Одеського Будинку вчених науковцями Одеської державної академії будівництва та архітектури проведено міжнародний семінар «Моделювання та оптимізація будівельних композитів».

Новини

Програма міжнародного семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі міжнародного семінару «Моделювання та оптимізація будівельних композитів», проведення якої передбачено 21-22 листопада 2019 р.

Новини

Відвідування проф. Коврова А.В. Національної Вищої Архітектурної школи у місті Марсель (Франція)

Зовсім недавно відбувся візіт ректора академії, проф. Коврова А.В. у Національну Вищу Архітектурну школу у місті Марсель (Франція) та зустріч з директором школи проф. Елен Корсет-Майлард на предмет обговорення спільних проектів та перспектив подальшого співробітництва.