Вітаємо переможців конкурсу зі шрифту і каліграфії «Pangram»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

З метою розвитку шрифтової культури України та популяризації культурних традицій народів різних країн в травні 2022 року в м. Харків відбувся VI Міжнародний студентський професійний творчий конкурс зі шрифту і каліграфії «Pangram».

Тема 2021-2022 навчального року «Філософія буття». У конкурсі прийняли участь 127 учасників з 12 країн світу: України, Вірменії, Туреччини, Китаю, ОАЕ, Сербії, США, Малайзії, Індонезії, Тайваню, Польщі та Монголії.

Пишаємося творчою молоддю, яка приймала участь у конкурсі. Призові місця та індивідуальні дипломи від членів журі здобули студенти І курсу Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури:

Дипломом ІІІ ступеня в номінації Каліграфія нагороджена
ЗАМОШНИКОВА АНАСТАСІЯ (група А- 152)

Дипломами: від члена журі Естонії Марта Андерсона, від члена журі Германії Віктора Харика, від члена журі США Ольги Северіної в номінації Арт алфавіт нагороджена ДОСТОВАЛОВА ІННА (група А-157)
Дипломом від члена журі Польщі Кшиштофа Кохновича
в номінації Летеринг нагороджена
ЩЕРЕНКО ЄЛИЗАВЕТА (група А-155)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!

Кафедра нарисної  геометрії та інженерної графіки