Історія ОДАБА

ОДАБА (Одеська державна академія будівництва і архітектури) є спадкоємцем славних традицій Одеської школи десятників будівельної справи Одеського (Новоросійського) відділення Імператорського Російського технічного товариства з 1891 року.

У 1918 році з метою підготовки інженерів - будівельників був створений інженерно будівельний факультет в Політехнічному інституті.
Саме на його базі в 1930 році відкрився вуз будівельного профілю - Одеський інженерно-будівельний інститут (Оісі), який за роки свого існування змінював назву. Постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.1994 року № 244 було створено Одеську державну академію будівництва та архітектури на базі Одеського інженерно-будівельного інституту.