Участь студентів в академічній мобільності у рамках програми ЄC ERASMUS+ КA1 на 2022-2023 н.р.

Можливості для студентів академії щодо участі в академічній мобільності у рамках програми ЄC ERASMUS+ КA1 на 2 семестр 2022-2023 н.р.

Конкурси відкриті за наступними напрямами:

• Політехнічний університет (м. Валенсія, Іспанія). Предметна область: Архітектура, Будівництво
  • Університет Айдина Аднана Мендереса (м. Айдин, Туреччина). Предметна область: Будівництво
  • Університет Північ (м. Вараждин, Хорватія). Предметна область: Будівництво, Екологічні науки

Вимоги до кандидатів:
  • Знання англійської мови не нижче рівня B1.
  • Відсутність академічних заборгованостей, середній бал успішності – не нижче 80.
  • Досягнення у студентській науково-дослідній та соціально- громадській роботі.

Для участі необхідно надіслати на intercom@ogasa.org.ua наступні документи:
  • СV (створити тут - https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv) на англійській мові.
  • Мотиваційний лист на англійській мові.
  • Виписку з оцінками за минулий семестр.

У темі листа необхідно вказати бажаний університет

Усі подробиці: +380934457247 Пандас Анастасія Валеріївна

Термін подачі заяв до 27.01.2023 р.