Бранденбурзький технічний університет Котбус – Зенфтенберг (Німеччина) інформує

Зображення Бранденбурзький технічний університет Котбус – Зенфтенберг (Німеччина) інформує 2022
Бранденбурзький технічний університет Котбус – Зенфтенберг (Німеччина) інформує

Відкрито конкурси для студентів та дослідників на отримання стипендій у сфері міського розвитку та реконструкції.

Стипендії будуть фінансуватися DAAD: German Academic Exchange Service у рамках університетської співпраці між TU Kaiserslautern, BTU Cottbus, TH Lübeck і TU Berlin.

Проект: «Digital Learning Platform: ReConstructionStones and Integrated Urban Development Ukraine».

Стипендії пропонуються в різних форматах і на різні періоди. Заявка повинна містити мотиваційний лист, резюме (СV) та портфоліо (три кращі роботи).

Кінцевий термін подачі заявки – 05 вересня

За детальною інформацією звертатися за номером +380934457247 Пандас Анастасія Валеріївна (Керівник відділу міжнародних зв'язків)