Двадцять років співпраці академії з концерном Herz Armaturen Ges.m.b.H.

Ось уже 20 років триває плідна співпраця між нашою Академією і австрійським концерном Herz armaturen Ges.m.b.H. Завдяки обладнанню, наданим концерном, на базі кафедри Теплогазопостачання і вентиляції створена лабораторія енергоефективних систем забезпечення мікроклімату будівель.
               Співробітниками концерну проводяться майстер-класи для студентів та аспірантів, як у стінах нашої академії, так і в центральному офісі в Києві, а також семінари для провідних викладачів безпосередньо у Відні (Австрія). Проводяться конкурси дипломних проектів із врученням грошових призів та цінних подарунків.
        Ось і зараз концерн передав кафедрі Теплогазопостачання та вентиляції  20 книг щодо новітніх розробок з гідравліки систем опалення.

• Представник концерну у південному регіоні Дех Віталій Володимирович передає книги директору ІГБЦІ Ісаєву Володимиру Федоровичу та завідувачу кафедрою ТГПіВ Елькіну Юрію Генріховичу

• Проректор з наукової роботи Кровяков Сергій Олексійович вручає книги найкращим студентам ІГБЦІ в бібліотеці академії