Як проходила міжнародна конференція «Інноваційні технології у плануванні територій»

З 5 по 7 жовтня в академії проходила IV Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у плануванні територій».
Організаторам конференції була Одеська державна академія будівництва та архітектури. Співорганізаторами  виступили Одеська міська рада, Wrocław University of Environmental and Life Sciences (Польща),Technical University of Moldova (Молдова), Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний університет «Львівська політехніка», Громадська спілка «Українське товариство геодезії і картографії», Всеукраїнська громадська організація «Асоціація фахівців землеустрою України», Громадська організація «Всеукраїнська спілка оцінювачів землі», Громадська спілка «ГІС асоціації України», ESRI Україна.

Конференція проходила у змішаному форматі, коли одночасно одна частина учасників очно працювала в аудиторії, а інша поєднувалася дистанційно.  Пленарне засідання відкрив ректор академій Анатолій Володимирович Ковров разом зі співголовою оргкомітету конференції, заступником Одеського міського голови Олександром Анатолійовичем Філатовим. Надалі пролунали вітання для учасників конференції від наших колег з Польщі, Молдови, провідних закладів освіти і профільних установ України.

Учасники конференції були представлені вітчизняними та закордонними науковцями, керівниками багатьох самоврядних організацій України, представниками Держгеокадастру України, фахівцями галузі і здобувачами вищої освіти регіонів України.

В ході плідної роботи під час пленарного та секційного засідань, а також круглого столу учасники конференції ділились цінним теоретичним та практичним досвідом впровадження інноваційних технологій в галузях геодезії, землеустрою, картографії, ГІС-технологій, земельного права та кадастру.

Висловлюємо щиру вдячність всім співорганізаторам та учасникам конференції за плідну  співпрацю! Чекаємо на нову цікаву зустріч наступного року!