СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВИДАТНІ ДІЯЧІ АКАДЕМІЇ. ЮВІЛЯРИ 2019 р.»

4 грудня в читальному залі бібліотеки Одеської державної академії будівництва та архітектура відбулась студентська наукова конференція «Видатні діячі академії. Ювіляри 2019 р.» Вона стала традиційною і проходить четвертий рік поспіль. На конференції були присутні студенти Інституту гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії та Інженерно-будівельного інституту.

Студенти Архітектурно-художнього інституту та навчально-наукового Інституту бізнесу та інформаційних технологій під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри українознавства Макушиної Ганни Ігорівни сумлінно та відповідально поставилися до підготовки доповідей, присвячених видатним діячам академії. Було зачитано доповіді: «Видатний архітектор Федір Абрамович Троупянський» (підготував студент групи МО-158 Бєлий Костянтин), «Микола Миколайович Зарембо-Владичанський. До 135 річчя від дня народження» (підготувала студентка групи А-229 Топова Вікторія), «Вчений-гідротехнік Сергій Володимирович Соколовський» (підготувала студентка групи А-229 Олейнікова Марія), «Фізик Володимир Володимирович Маляров» (підготувала студентка групи Мк-157 Ярован Анастасія), «Видатний вчений, основоположник комп’ютерного будівельного матеріалознавства Віталій Анатолійович Вознесенський» (підготувала студентка групи МО-158 Добровольська Олександра). Під час підготовки доповідей студенти користувались фондами музею та архіву академії.

Гостем конференції була доктор технічних наук, професор Ляшенко Тетяна Василівна, яка поділилася цікавими світлинами, що розповіли про Вознесенського Віталія Анатолійовича як видатного вченого та яскраву особистість.

Ґрунтовним доповненням конференції була виставка наукових робіт вчених-ювілярів, підготовлена бібліотекарем ІІ категорії Ролевич Галиною Микитівною.