Новини

III міжнародна науково-практична конференція «Експлуатація та реконструкція будівель і споруд»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі III міжнародної науково-практичної конференції «Експлуатація та реконструкція будівель і споруд», проведення якої передбачено 26-28 вересня 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА).

Новини

Міжнародна науково-технічна конференція (семінар) «Моделювання та оптимізація будівельних композитів»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі міжнародної науково-технічної конференції (семінару) «Моделювання та оптимізація будівельних композитів», проведення якої передбачено 21-22 листопада 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Новини

3D-лабіринт, смуга перешкод та будівництво підйомного крана: як одеські студенти за золоту бетономішалку змагаються

Все відбувається в абсолютній тиші. Студенти міцно схопивши один одного за руки і демонструючи завидну гуттаперчивість, намагаються пройти лабіринт з різнокольорових ниток, натягнутих між дерев.