«КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА ЄВРОПИ І УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ, ОХОРОНА І СУЧАСНИЙ СТАН»

ІІІ студентська наукова конференція (присвячується Дню Європи в Україні) 17 – 18 травня 2019 р.

17 травня розпочала роботу ІІІ студентська наукова конференція «Культурна спадщина Європи і України:  історія, охорона і сучасний стан», присвячена Дню Європи в Україні. Організаторами конференції виступили кафедра українознавства академії та управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.

Відкрив конференцію т. в. о. ректора академії д. т. н., проф. Крутій Ю. С. З вітальним словом виступили:        начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради Остапенко П. В.; президент організації «Міжнародний конгрес захисту прав і свобод громадян «Щит», головний редактор газети «Ассалам», професор Права Міжнародної кадрової академії, президент Союзу арабських організацій в Україні; член Національної спілки журналістів України Дагер Салєх Мухамед; в. о. проректора академії з наукової роботи к. т. н., доц. Кровяков С. О.; ветеран Одеської державної академії будівництва та архітектури к. і. н., доц. Латишева Л. П.

Пленарне засідання було розпочато доповіддю-презентацією студенток 1 курсу архітектурно-художнього інститут Леоненко М. та Залогіної А. на тему: «Об’єкти світової спадщини ЮНЕСКО в Україні». Далі з доповіддю презентацією виступила студентка 2 курсу архітектурно-художнього інституту Перпері А. на тему: «Етапи та особливості співробітництва ЄС з Україною».

З науковими доповідями-презентаціями виступили студенти архітектурно-художнього інституту (Барабаш Д., Мазур Д., Рудіна Ю., Долгая Г., Капустянська С., Черницька А., Бахтов О., Лаврентьєва А.), інженерно-будівельного інституту (Фомін М.), навчально-наукового інституту бізнесу та інформаційних технологій (Мунтян О., Крамар Г., Дімітрашко В.), інституту гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії (Лисогора В.) та ін.

За результатами секційного засідання головою наукового комітету завідувачем кафедри українознавства, д. і. н., проф. Цубенко В. Л. було підведено підсумки роботи конференції. По закінченні роботи секційного засідання студентам учасникам конференції в. о. проректора з наукової роботи к. т. н., доц. Кровяков С. О. вручив сертифікати.

Завершився перший день студентської наукової конференції культурною програмою, виступами студентів: Зайцева Є. вірш В. Стуса «Як добре те, що смерті не боюсь я»; Романюта Є. пісня «Добрий ранок, Україно»; Сісоян Д. вірш Лесі Українки «Contra spem spero!»; Казани А. вірш В. Симоненка «Задивляюсь у твої зіниці»; Івашуріна М. вірш Т. Шевченка «Мені тринадцятий минало».

18 травня 2019 р. пройшов другий день конференції. Студенти взяли участь в урочистій церемонії підняття прапора Євросоюзу, відвідали виставку одеських художників «Франція в моєму серці» («La France dans mon coeur»), здійснили подорож по Одеському муніципальному музею особистих колекцій ім. О. В. Блещунова.

Всі фото за посиланням >>