28-29 травня 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури проходила XXIX всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Нові матеріали і технології в будівництві». Основним організатором конференції виступала Ради молодих учених ОДАБА, співорганізатором - Академія будівництва України.

Пленарне засідання конференції проходило 28 травня. Його відкрив та привітав всіх учасників ректор академії проф. А.В. Ковров.

Далі відбулося урочисте нагородження дипломами переможців та учасників I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році.

У пленарному засіданні пролунали наведені нижче доповіді:

1. Tea Horžić, Igor Kišur. «CROATIA-UKRAINE ERASMUS+ EXPERIENCE». Наукові керівники – к.т.н., доц. Чернева О.С., к.е.н., доц. Пандас А.В.

2. Свидерская А., «Возможности компьютерного моделирования композиционного и цветового решения на этапе создания художественного произведения». Научные руководители – доц. Сапунова М.Ю. ас. Рахубенко Г.Л.

3. Зенченко Д.А. Оценка технического состояния «дома-утюга». Научный руководитель – Чернева Е.С.

4. Каліна В.А. «Особливості сприйняття окремих натурних розмірів реальних об'єктів в окомірних масштабі». Науковий керівник – к.т.н., доц. Калінін О.О.

5. Болбас І.В. «Манекен как аллегория общества». Научный руководитель – Валюк Ю.П.

6. Семенов Е.С. «Альтернативні рішення заміни металевого шпунту Ларсен». Науковий керівник – к.т.н., доц. Бічев І.К.

7. Попов Д.О. «Розробка сценарію удосконалення транспортної інфраструктури Гагарінського Плато». Науковий керівник – к.т.н., доц. Лапіна О.І.

8. Олейніченко О.  «Может ли игрушка быть частью искусства». Научный руководитель – доц. Герасімова Д.Л.

9. Фрунзе Є.Г., Уржумов В.Е. «Легке метро в Одесі». Науковий керівник – Ващинська О.А.

Секційні засідання конференції проходили 29 травня 2019 р.

Стислий фото-звіт того, як проходила конференція.