Студенти академії відсвяткували «Українську Масницю або Колодій»

7 березня 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури в музеї етнографії України відсвяткували українське свято Колодій (Масниця), що припадає на останній тиждень перед Великим Постом з 4 по 10 березня.
Студенти зробили колодки, поділилися традиціями про святкування Колодія. Доцентом кафедри українознавства к. і. н. Г. І. Макушиною була проведена екскурсія у музеї етнографії України для студентів архітектурно-художнього інституту та інженерно-будівельного інституту. Викладачами кафедри українознавства був підготовлений стіл зі смаколиками, панували сміх, розваги, всіх пригощали.
Масниця – прекрасний привід ознайомитися з експозицією музею. Загалом святкування Масляної пройшло в теплій родинній атмосфері. Завідувач кафедри д. і. н., проф. В. Л. Цубенко щиро подякувала учасникам прекрасного заходу та побажала всім веселої та смачної Масниці.