Спроба хакерського злому офіційного сайту ОДАБА

Зображення Спроба хакерського злому офіційного сайту ОДАБА 2023
12 серпня було здійснено спробу хакерського злому офіційного сайту Одеської державної академії будівництва та архітектури. Хакери намагалися розмістити провокаційну інформацію, що шкодить іміджу академії та порушує гідність її співробітників, студентів та освітньої спільноти загалом.

Завдяки оперативній роботі співробітників академії спроба була нейтралізована.

Раніше академія зазнавала негативного впливу в соціальних мережах –було розміщено посилання на групи та чати, які компрометують абітурієнтів та викладачів. Наразі повноцінну роботу комунікаційних ресурсів поновлено.

Академія продовжує функціонувати в активному режимі та запрошує Вас стати частиною майбутнього нашої країни. Завдяки навчанню в академії Ви здобудете актуальну спеціальність, зможете ефективно долучитися до відбудови пошкодженої інфраструктури, створювати безпечний, ергономічній та комфортний простір для життя і праці в кожному куточку України.
Разом ми непереможні.