17 березня відбулася студентська конференція «Шевченкіана Одещини»

Зображення 17 березня відбулася студентська конференція «Шевченкіана Одещини»   2014
Шевченкіана Одещини
Кафедра українознавства сумісно з бібліотекою ОДАБА організували і провели у читальній залі бібліотеки 17 березня 2014 р. науково-теоретичну студентську конференцію «Шевченкіана Одещини» (до 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка). Відкрила конференцію к.і.н., доцент кафедри українознавства Латишева Л. П., з вступним словом виступила бібліотекар 1 категорії Ролевич Г. М. З доповідями виступили студенти факультету гідротехнічного і транспортного будівництва та інституту інженерно-екологічних систем.
18 березня 2014 р. кафедра українознавства сумісно з бібліотекою ОДАБА організувала і провела науково-теоретичну студентську конференцію «Т. Шевченко – 200 років від дня народження». З вступним словом виступила к.і.н., доцент Латишева Л. П. З науковими доповідями виступили студенти факультету економіки та управління у будівництві.