Зображення Відвідування студентами виставки в Одеській національній науковій бібліотеці ім. М. Горького 2014
Кафедра українознавства залучає студентів
до Шевченкіани через книгу

До  200-річчя  від дня народження Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА, 11 березня 2014 року к.і.н., доц., доцент кафедри українознавства Латишева Л. П. організувала відвідування студентами Одеської державної академії будівництва та архітектури виставки в Одеській національній науковій бібліотеці ім. М. Горького «СВІТИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА: ЗАЛУЧАЄМОСЬ ЧЕРЕЗ КНИГУ». Студенти ознайомилися з бібліотечними колекціями:  «Раритетні видання шевченкіани», «Т. Г. Шевченко в ХХІ ст.: нові надходження», а також з творчістю Тараса Шевченка – художника.  Виставка викликала великий інтерес у студентської молоді, також вони стали читачами найкращої бібліотеки у м. Одеса.