13 - 14 лютого відбувся День закоханих в ОДАБА

Зображення 13 - 14 лютого відбувся День закоханих в ОДАБА 2014
День закоханих в ОДАБА
   Щороку 14 лютого мільйони закоханих у всьому світі відзначають свято «День святого Валентина». Ось і наша академія не залишилася осторонь. Організатор заходів - Профком студентів.

Відкрив свято в ОДАБА 13 лютого «Квартирник» в кафе «Юла-85». «Квартирник» - музичний вечір з невимушеною атмосферою, що створює єдність виступаючих і глядачів. Особливістю таких вечорів - наявність акустичних інструментів у виступі. Будь-який бажаючий міг спробувати себе в ролі виконавця, а глядачі - підспівувати улюблені пісні. Всі виступаючі - це наші студенти.

Продовжилося свято вже в стінах академії 14 лютого, а саме в імпровізованому жартівливому РАГСі, де всі бажаючі могли засвідчити свої відносини документально. Особливістю такого шлюбу є те, що він дійсний тільки на території академії.