7 лютого відбувся День відкритих дверей в ОДАБА

Зображення 7 лютого відбувся День відкритих дверей в ОДАБА 2015
День відкритих дверей в ОДАБА

7 лютого о Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся День відкритих дверей.

Абітурієнти змогли отримати загальну інформацію про академію, навчальному процесі та студентського життя. Вже традиційним стало, те, що презентацію інститутів і факультетів здійснюють студенти, які там навчаються. Абітурієнти змогли познайомитися з напрямками, спеціальностями, спеціалізаціями за якими здійснюється підготовка фахівців у ОДАБА, дізнатися особливості «вступної кампанії-2015», а також правила прийому в цьому році. Все це супроводжувалося концертною програмою студентів, підготовленої Студентським клубом і Профкомом студентів ОДАБА.

Завершив захід, в.о. ректора Ковров Анатолій Володимирович, який у своєму виступі розповів про переваги та перспективи навчання в нашому академії, про наявність умов для всебічного розвитку студентів; про матеріально-технічній базі, умови навчання та отримання якісної освіти, професорсько-викладацький склад, а також високому показнику по працевлаштуванню випускників.