Зображення 22-23 листопада відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Південь України у вітчизняній історії» 2012
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ У ВІТЧИЗНЯНІЙ ІСТОРІЇ»
(22–23 ЛИСТОПАДА 2012 Р.)

За ініціативи кафедри українознавства 22–23 листопада 2012 року в Одеській державній академії будівництва та архітектури відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Південь України у вітчизняній історії». Конференція зібрала представників наукової спільноти України, Російської Федерації, Румунії та Молдови.
Перед початком пленарної роботи була представлена виставка наукових праць видатних вчених-істориків «Новітні досягнення з історії півдня України в історіографії».
Урочисто відкрив конференцію, привітав учасників заходу та побажав всім плідної роботи перший проректор академії, доктор технічних наук, професор Є. В. Клименко. Склад президії оголосила завідувач кафедри українознавства, доктор історичних наук В. Л. Цубенко. Серед почесних гостей був присутній голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Ю. А. Работін.
Робота на конференції була організована у рамках чотирьох секцій: 1) Проблеми соціально-економічної історії півдня України. 2) Дискусійні питання військової історії півдня України. 3) Охорона і збереження культурно-історичної спадщини півдня України: проблеми та перспективи. 4) Історія півдня України в пам’ятках та музейній практиці.
За результатами роботи конференції була прийнята резолюція з пропозиціями, а також був виданий збірник наукових праць.