Зображення Відкрито конкурс на стипендію для українських студентів від DAAD Programme Ukraine digital – Ensuring academic success in times  2023
digital – Ensuring academic success in times of crisis
Можливість здійснюється у межах співпраці німецьких університетів RPTU Kaiserslautern, BTU CottbusSenftenberg і TH Lübeck та українських університетів-партнерів: КНУБА, ЛПНУ, ОДАБА, ХНАУЕ, ЧНУ, ППНУ.

Період: з вересня по грудень 2023 р. (щомісячна стипендія).

Хто може подати заяву:
  • Студенти містобудування, архітектури чи подібних спеціальностей, пов’язаних із просторовим плануванням, які перебувають в Україні.
  • Студенти бакалаврату, які мають мінімально 5 семестрів навчання (3 курс) або магістри.
  • Знання англійської мови на рівні B2-C1.

Дедлайн подачі заявки: 31.07.2023 23:59
Деталі: https://www.panforukraine.de/.../call-for-scholarships.../