14 листопада відбулася Фотоакція «Сушка» в ОДАБА

Зображення 14 листопада відбулася Фотоакція «Сушка» в ОДАБА 2014
Фотоакція «Сушка» в ОДАБА

14 листопада 2014 року під дворі академії відбулася довгоочікувана Фотоакція «Сушка». Організатор: профком студентів ОДАБА. «Сушка» - етофото виставка, яка об'єднує студентів-фотографів самого різного професійного рівня: новачків, любителів і професіоналів.
Суть акції полягала в тому, що будь-який учасник може повісити свої роботи на мотузки за допомогою звичайних прищіпок.
А у відповідь забрати будь-яку, вподобану фотографію.

Отже, в цей день більше 30-ти учасників показали свої знімки, а загальна кількість фотографій перевищила 350 штук. Роботи були найрізноманітніші, кожна по-своєму дивувала і радувала око.

Традиційно на «Сушінню» в ОДАБА можна було зігрітися ароматним чаєм і побалувати себе смачною домашньою випічкою від наших студенток: Вікторії Любченко, Ангеліни Стельмах і Юлії Янчик. Різноманітність десертів, наданих дівчатами, не залишили байдужими нікого. І на великій перерві до їх столиків вишикувалися величезні черги бажаючих спробувати витвори кулінарного мистецтва.

Як же все таки здорово, коли студенти посміхаються, сміються, спілкуються, обмінюються творчим досвідом!