3 листопада відбулася олімпіада з нарисної геометрії серед студентів-першокурсників

Зображення 3 листопада відбулася  олімпіада з нарисної геометрії серед студентів-першокурсників 2014
03 листопада 2014 року відбулася ХХХ ювілейна традиційна Олімпіада з нарисної геометрії серед студентів-першокурсників, у якій взяли участь 86 студентів перших курсів ОДАБА.

Під керівництвом в.о. зав.кафедри доц., к.т.н Перпері А.О. викладачі кафедри, як завжди, самовіддано віднеслись до вибору кращих студентів-учасників олімпіади, які на протязі двох тижнів відвідували додаткові заняття-консультації, де вирішували задачі підвищеної складності, що готувала професор кафедри Бредньова В.П.

10 листопада від імені ректорату Академії та студентського профкому (голова - Артамонов С.І.) переможці були нагороджені призами та подарунками, викладачі кафедри одержали подяку, у командній першості серед інститутів та факультетів ОДАБА найкращою стала команда Архітектурно-художнього інституту, якій був наданий Кубок за командну першість. Нагородження переможців проводили проректор ОДАБА професор, д.т.н. Мішутін А.В. та директор АХІ професор, доктор архітектури, Заслужений архітектор України Уреньов В.П., які побажали переможцям та всім присутнім учасникам олімпіади успішної першої сесії та подальших творчих перемог за результатами перевірки конкурсних завдань журі олімпіади-2014 встановило наступне:

Грамотами були нагороджені:

за перше місце: Стажинець Д., гр. ПЦБ-144т, Залевська А., гр.А-194, Никитюк І., гр. ТВ-108т, Істоміна В., гр. А-193, Павлі П., гр. А-193;

за друге місце: Паращук Д., гр. А-193, Товстуха О., гр. ПЦБ-141, Попова К., гр. МБГ-137, Герасимюк Р., гр. ВБК-161т, Пасніченко Д., гр. ВВ-192, Пилипенко О., гр. ПЦБ-144т;

за третє місце: Козлова К., гр. А-199, Луценко К., гр. ТВ-108т, Тащук О., гр. ПЦБ-142т, Усов О., гр. А-199, Портнов Д., гр.. А-194, Гогохія О., гр.. А-194, Рудаковський М., гр. ТВ-108т.