Зображення У ОДАБА пройшла серія тренінгів та майстер класів для студентів "Твоє майбутнє починається сьогодні" 2014
Серія тренінгів
для студентів ОДАБА "Твоє майбутнє починається сьогодні"

У ОДАБА пройшла серія тренінгів та майстер класів для студентів.
Організатором виступив профком студентів ОДАБА.
Всього відбулося чотири майстер класу, спікери:

Микола Латушкин, генеральний директор групи компаній Емералд (BMW, Porsche, Ford). Досвід роботи більше 10 років на ТОП позиціях в провідних українських і міжнародних компаніях.
Має ступінь МВА, Steinbeis University Berlin.

Тема виступу: "Правда керівника і секрети особистої ефективності".
Олександр Безносенко, комерційний директор агенції інтернет-маркетингу Netpeak. Має досвід роботи більше 10 років в сфері маркетингу.
Тези виступу:
1. Я влаштувався на першу роботу. З чого почати свій шлях початківцю маркетологу.
2. Прогнози маркетингової активності. Як не поставити самому собі капкан?
3. Спеціалізація і розвиток. Як і куди розвиватися в професійній маркетингової діяльності.
4. Креатив або математика. Що потрібніше в маркетинговій діяльності.
Ігор Солодов, бізнес-тренер, коуч лідерів і тренерів Pucelik Consulting Group, засновник проекту "Клуб особистої ефективності", експерт в області особистого розвитку.

Тема: "Основні помилки в публічних виступах. Як їх уникати."
І підвела підсумок, випускниця ОДАБА, ахи, Ірина Бойченко, яка поділилася своїм особистим досвідом працевлаштування після ВУЗу, своїми прагненнями і цілями.

Дана безкоштовна серія тренінгів була реалізована для мотивації, стимулювання студентів до розвитку, пізнання себе, пізнання нового, прагненню до досягнення великих висот у професійному плані на прикладі людей, які вже досягли успіху.