14 квітня відбулась науково-студентська конференція "Місто-герой - Одеса" та "Година поезії"

Зображення 14 квітня відбулась науково-студентська конференція  "Місто-герой - Одеса" та "Година поезії" 2014
Студентська науково-теоретична конференція
"Місто-герой - Одеса"
На честь вшанування 70-ої річниці звільнення міста-героя Одеси 14 квітня 2014 р. кафедрою українознавства спільно з бібліотекою було проведено науково-теоретичну конференцію «Місто-герой – Одеса» за участю студентів інституту інженерно-екологічних систем і факультету гідротехнічного і транспортного будівництва. (Наукові керівники: доц. Латишева Л. П., доц. Соколова Л. С., ст. викл. Думанська Л. Б., бібліотекар 1-ої категорії Ролевич Г. М.).
Година поезії

З великою любов’ю до найкрасивішого міста – Одеси, до його прекрасних людей-патріотів прозвучали вірші К. Симонова, В. Багрицького, а також сучасних одеських поетів у виконанні студентів факультету економіки та управління у будівництві (ЗтК-112,113, ЕП-157,158, Мк-151).
«Година поезії» була присвячена 70-річчю з дня визволення Одеси від фашистських загарбників («В Одессе – день освобождения», «День визволення Одеси», «Просторно море голубое» та інші) її визволителям.

У віршах не забуто й про гумор одеситів, їх життєрадісність, любов до рідного міста.